TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Can Makina , Elektrostatik Toz Boya Makinaları sektörüne 25 yıllık tecrubesiyle sizlere hizmet vermektedir. Ana üretim konusu olan Elektrostatik toz boya tesisleri, yaş boya tesisleri, ekipmanları ve makinalarıdır. Can Makina ,  Türkiye ve dünya da söz sahibi olmak üzere yeni vizyon ve 200 m2 toplam alana sahip yeni fabrikası ile hizmet vermektedir. Kaliteli üretimi ile sorunsuz çalışma imkanı veren yaygın çalışma ağı, ürünlerinin arkasında duran tecrubeli kadrosu ile müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Faaliyet Alanlarımız

 1. Toz Boya Tesisleri
 2. Toz Boya Makinaları
 3. Yaş Boya Tesisleri
 4. Yüzey Temizleme Hatları
 5. Askılı Tip Konveyörler
 6. Toz Boya Fırınları
 7. Toz Boya Kabinleri
 8. Özel Tasarım Siglon Sistemler
 9. Flok Makinaları
 10. Fikse Fırınları
 11. Toz Boya Tabancaları
 12. Toz Emaye Sistemleri
 13. Otomatik Boyama Sistemleri
 14. Özel Tasarımlar
 15. Geniş Servis & Yedek Parça Ağı

 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

ugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle kendimizi geliştirerek gelecekte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, sahip olduğumuz sorumluluk bilincini günden güne artırarak sektördeki bir numaralı çözüm ortağınız olmaktır. Ve yine çözüm ortağınız olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için için bütün çabamız ile çalışmaktayız

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Endüstriyel boya sektöründe bir üreticinin ihtiyaç duyduğu tüm ekipman ve tesis hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sağlayabilmektir ve yine sektöre en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır.

Fabrikamız
Fabrikamız 200 m2 kapalı alannı 100 m2 açık alanı ve müstakil binası ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Tesis üretiminde gerekli tüm  makina parkuru ve ekipmanlarına sahip olan çalışanlarımız ile imalat ve seri üretim yapılmaktadır.

Teknolojimiz
Standart ve özel imalatlarda tecrubeli kadrosu ile istenen projelere ve dizaynlara başlangıcından uygulamaya kadar başarı ile sonuçlandırmaktayız.
Toz boya ve Yaş boya tesis ve ekipmanları servis ve yedek parçalarınıda kusursuz ve kaliteli hizmet için siz müşterilerimizi beraber çalışmaya davet ediyoruz.